• In English
  • Встановлено виплати ще 28 незаконно позбавленим волі РФ українським громадянам

    Під час засідання Міжвідомча комісія з розгляду питань, пов’язаних з визнанням осіб такими, що були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії РФ проти України, та здійсненням заходів, спрямованих на їх соціальний захист, ухвалила рішення виділити матеріальну допомогу ще 28 українським громадянам.

    Відтак, матеріальну допомогу по 100 тисяч гривень отримають родини 28 незаконно ув’язнених Російською Федерацією українських громадян, які наразі знаходяться за ґратами. Таким чином, ще 2,8 мільйона гривень будуть спрямовані на відповідні виплати.

    Нагадаємо, що у жовтні Міжвідомча комісія також виділила по 100 тисяч гривень матеріальної допомоги родинам 20 українських громадян, які позбавлені свободи внаслідок збройної агресії Росії проти України та до цих пір знаходяться за ґратами в РФ. Окрім того, аналогічні виплати отримали троє українських громадян, звільнених з російського полону.

    Мінреінтеграції продовжує роботу зі спрощення механізму надання допомоги громадянам, які постраждали від збройної агресії Російської Федерації (незаконно засудженим, військовополоненим).