• In English
 • Всесвітній день води в Україні має свій художній відбиток на конверті Укрпошти, - Держводагентство
  Державне агентство водних ресурсів України, опубліковано 22 березня 2019 року о 16:16

  22 березня 2019 року в ІА Укрінформ на завершення прес-конференції «Вода через електронні послуги» відбулося спецпогашення поштового конверта «Вода. Цінуй. Думай. Бережи», виготовленого Укрпоштою на замовлення Держводагентства до Всесвітнього дня води.

  Цей конверт було погашено спеціальним поштовим штемпелем.

  І тепер кожен громадянин України, чи то філателіст, чи людина, яка просто користується послугами Укрпошти, зможе долучитися до спільної ініціативи Держводагентства та Укрпошти щодо бережного ставлення до води.

  Спецпогашення – це погашення спеціальним поштовим штемпелем поштових конвертів та марок, випущених з нагоди великих та пам’ятних подій.

  Спеціальний поштовий штемпель виготовляється Українським державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта» і використовується лише один день.

  Відмінністю від поштових штемпелів стандартного зразка є зовнішнє оформлення. Дата, зазначена на поштовому штемпелі, відповідає дню визначної дати.

  На ньому також зазначається назва події і зображується художній малюнок.

  Спецпогашення має визначне історичне значення.

  Саме завдяки йому пам’ять про знаменну дату залишається в історії людства. І саме сьогоднішній день  - 22 березня 2019 року – ввійшов в історію як «Вода для всіх або не залишаючи нікого».

  Художні конверти з відбитком святкового штемпеля вже готові займати почесні місця в колекціях філателістів усього світу.