• In English
 • Ігор Жданов обговорив з керівництвом Вінниччини розвиток спортивної сфери області
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 22 березня 2019 року о 16:22

  22 березня у рамках робочої поїздки до Вінниччини Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зустрівся з керівництвом області.

  Під час спілкування з головою Вінницької ОДА Валерієм Коровієм урядовець обговорив розвиток спортивної інфраструктури як одного із пріоритетних напрямків діяльності Уряду та Міністерства.

  «Приємно, що на Вінниччині ця робота активно проводиться», – відзначив Ігор Жданов. Також мова йшла про нові урядові програми щодо будівництва в регіонах багатофункціональних майданчиків, спорудження басейнів.

  У свою чергу очільник ОДА подякував Міністру за співпрацю та розповів про новостворені спортивні об’єкти, яких на Вінниччині протягом останніх двох років з’явилось близько сотні: «Ми відчуваємо позитивні якісні зміни в стимулюванні розвитку спортивної інфраструктури», – підкреслив Валерій Коровій.

  Не залишив поза увагою Міністр й потенціал вінницьких спортсменів:

  «П’ятеро вінничан, представники таких видів спорту, як бокс, легка атлетика, гребля на байдарках, велосипедний спорт, претендують на те, щоб представляти Україну на Олімпіаді «Токіо-2020». Ми всіляко сприятимемо тому, щоб вінничани не лише поїхали на Олімпійські ігри, а й завоювали там медалі», – запевнив урядовець.

  У підсумку учасники зустрічі досягли домовленостей щодо подальшого сприяння розвитку спортивної галузі в області та реалізації низки проектів з покращення якості спортивно-фізкультурних об’єктів регіону.

  Також Ігор Жданов взяв участь в урочистостях з нагоди 75-ї річниці визволення Вінниччини та міста Вінниці від нацистських загарбників. Разом з очільниками міста та області та активними вінничанами урядовець схилив голову на знак вшанування загиблих та поклав квіти до Меморіалу Слави та пам'ятника Героям Небесної Сотні і воїнам АТО.

  Відповідно до програми перебування Міністр ознайомився зі спортивною базою Вінницьких міських ДЮСШ №1, ДЮСШ №5 та комунального закладу «Вінницька обласна СДЮСШОР з хокею на траві «Олімпія» та вручив для потреб вихованців ДЮСШ мікроавтобус. Далі урядовець оглянув хід реконструкції комунальної організації «Спорткомплекс «Здоров’я» та стадіону Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу.

  Оглянувши матеріально-технічну базу закладів, Ігор Жданов наголосив, що підхід, коли сфера фізичної культури та спорту фінансувалася за залишковим принципом, залишився в минулому.