• In English
 • Впродовж січня державними інспекторами Держгеокадастру Хмельниччини здійснено 23 перевірки

  Впродовж січня цього року державними інспекторами Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру в Хмельницькій області проведено 23 перевірки дотримання вимог земельного законодавства. За результатами проведених перевірок виявлено 12 порушень.

  З метою вжиття заходів інспекторського впливу для усунення виявлених порушень державними інспекторами складено 3 протоколи про адміністративні правопорушення, порушникам вручено 3 приписи про усунення порушень, винесено 3 постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафів на загальну суму 680 грн та нараховано шкоду, заподіяну внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, на загальну суму 10 283,29 гривень.

  На сьогодні в результаті проведеної фахівцями Держгеокадастру Хмельниччини роботи з відшкодування шкоди, завданої державі внаслідок вчинення порушень земельного законодавства, порушниками сплачено у добровільному порядку 5 516,65 гривень.

  До органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Хмельницької області державними інспекторами направлено 16 клопотань про надання документів, матеріалів та іншої інформації, необхідних для здійснення державного нагляду (контролю) за використанням та охороною земель та 2 – з питань дотримання вимог земельного законодавства.

  Загалом впродовж січня 2019 року спеціалістами Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру в Хмельницькій області розглянуто 30 звернень громадян та юридичних осіб та 16 звернень органів прокуратури та інших правоохоронних органів.