• In English
 • Впродовж 2022 року до Державного земельного кадастру внесено відомості про нормативну грошову оцінку земель 328 населених пунктів Львівщини

  У 2022 році, в процесі внесення відомостей до Державного земельного кадастру щодо адміністративно-територіальних одиниць, фахівці Держгеокадастру Львівщини внесли відомості про нормативну грошову оцінку земель 328 населених пунктів Львівської області.

  За цей період також проведено роботи з коригування (оновлення) нормативної грошової оцінки земель 177 населених пунктів Львівщини.

  У поточному році землевпорядники Львівської області вже внесли до Державного земельного кадастру відомості про нормативну грошову оцінку земель 117 населених пунктів Львівської області.

  Відомості про оцінку землі необхідні при здійсненні цивільно-правових угод щодо земельних ділянок та прав на них.

  Відповідно до чинного законодавства нормативна грошова оцінка земель населених пунктів потребує оновлення кожні 5-7 років.

  Для зручності громадян передбачено можливість замовлення витягу про нормативну грошову оцінку земельної ділянки в режимі онлайн на вебресурсі електронних послуг Держгеокадастру e.land.gov.ua.