• In English
 • Вперше в Україні розпочинаються віртуальні змагання для ветеранів - Ігри Нескорених 2.0 ONLINE
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 16 жовтня 2020 року о 12:56

  Організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні 16 жовтня оголосив про початок перших онлайн змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів - Ігри Нескорених 2.0.

  Змагання Ігор Нескорених 2:0 ONLINE будуть відбуватись у шести видах спорту: легка атлетика, пауерліфтинг, стрільба з лука, плавання, веслування на тренажері, велоспорт.

  Реєстрація учасників Ігор Нескорених 2.0. триватиме до 25 жовтня 2020 року, а самі змагання відбуватимуться за місцем проживання учасників, в час та день, які зручні учаснику. Учасник сам вибирає види спорту, місце змагань, день та час у період з 31 жовтня по 22 листопада 2020 року. Учасник повинен зробити свій підхід у дисципліні, відзняти його на відео та зафіксувати результат, відео надіслати до Організаційного комітету.

  6 грудня 2020 року у прямому ефірі на соціальних платформах Invictus Games Team Ukraine у Фейсбуці та YouTube будуть офіційно оголошені результати та нагороджені переможці у кожній дисципліні перших в Україні Ігор Нескорених 2.0. ONLINE.

  «Ігри Нескорених – це один з багатьох проектів спортивної, фізкультурної-спортивної, медико-психологічної реабілітації, які допомагають зробити крок до перемоги над собою, інтегруватися ветерану у суспільство та бути прикладом саморозвитку та самозростання для інших, - сказав Всеволод Стеблюк, генеральний директор Директорату реабілітації, медичного забезпечення та соціальної реадаптації Міністерства у справах ветеранів України. Він зазначив, що проведення ігор онлайн – стане проривом в розбудові системи реабілітації. «Це один з найсучасніших підходів, який дозволяє залучити до ігор ще більше ветеранів. Мінветеранів задіюватиме свої територіальні органи до активізації місцевих громад і ветеранських спільнот та всіх бажаючих долучитися до ігор», - підсумував Всеволод Стеблюк.

  Оксана Горбач, координатор Ігор Нескорених в Україні зазначила: «Це новітній формат мультиспортивних змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів, який немає аналогів в Україні, адже в Україні досі ніхто не проводив онлайн спортивних змагань із кількох дисциплін одночасно. Схоже, Covid-19 з нами надовго, тому необхідно формувати новий стандарт змагань, який поширюється також на адаптивні види спорту».

  Тарас Шпук, представник Благодійного фонду “Повернись живим” відзначив, що відсутність спеціальних вимог до обладнання, на якому можуть виступати учасники – це усвідомлений вибір організаторів, оскільки збільшити доступність спорту для ветеранів з особливими потребами є одним із пріоритетів Ігор Нескорених. «Онлайн формат надає дуже широкі можливості - ветеран з будь-якої частини країни може приєднатися до нескорених і взяти участь у змаганнях. Учасник сам обирає вид спорту, в якому змагатиметься, час та місце виконання вправи. Ось чому Ігри Нескорених - це розширені можливості для участі. Чекаємо вас, реєструйтесь до участі в змаганнях».

  В Іграх Нескорених 2.0. ONLINE взяти участь можуть ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій ООС або в ході миротворчих операцій за участю України з 1991 року. До участі в змаганнях запрошуються члени минулорічних національних збірних Ігор Нескорених.

  Капітан Національної збірної Ігор Нескорених 2020 Іван Рудий зазначив, що Ігри Нескорених - це про віднаходження себе, про покладання цілей і вміння їх досягати. «Я бачив багато очей хлопців, які загорятися, бо прийшло усвідомлення, що знайшли себе. Користь спорту у цьому - величезна. Закликаю всіх приєднуватися до Ігор Нескорених Онлайн», - сказав він.

  Ігри - це спільнота справжніх нескорених, яку не зупиняють зовнішні обмеження або перешкоди. Для Нескорених дуже важливо забезпечити безперервність процесу реабілітації та адаптації поранених ветеранів та військовослужбовців через залучення до спорту, розробити нові формати і створити нові можливості.

  Зареєструватись на онлайн змагання «Ігри Нескорених 2.0.» можна за посиланням https://invictusgames.in.ua/become-a-sportsman

  Проект здійснюється в межах підтримки від Посольства США в Україні.