• In English
 • Вперше підписано Угоду між Міністерством молоді та спорту України і Секретаріатом спорту Аргентинської Республіки про співробітництво у сфері фізичної культури і спорту
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 17 жовтня 2018 року о 09:51

  16 жовтня у Буенос-Айресі підписано Угоду між Міністерством молоді та спорту України і Секретаріатом спорту Аргентинської Республіки про співробітництво у сфері фізичної культури і спорту.

  У церемонії підписання взяли участь Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, Державний секретар з питань спорту Аргентини Карлос Хав'єр Мак Аллістер, який є членом уряду, та його наступник Діохенес де Уркіса, який обов'язки свого колеги виконуватиме за місяць, а також Надзвичайний та повноважний Посол України в Аргентині Юрій Дюдін.

  Подібна угода між Україною та Аргентиною підписується вперше. Нею створюється нормативно-правова база українсько-аргентинського співробітництва у сфері фізичної культури і спорту через центральні органи виконавчої влади та громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості.

  Тож під час зустрічі Ігор Жданов та його аргентинські колеги обговорили подальші плани нашої співпраці. Зокрема, в рамках Угоди відбуватиметься інтенсивний обмін досвідом між тренерами та спортсменами обох країн. Також плануються навчальні візити фахівців, організація і проведення семінарів та конференцій з питань сфери фізичної культури і спорту за участі представників державних органів, національних федерацій з видів спорту, спортивних товариств і клубів.

  «Переконаний, що реалізація підписаної нами Угоди сприятиме розвитку дружніх українсько-аргентинських відносин», - наголосив Ігор Жданов після підписання Угоди.