• In English
 • Вперше держзамовлення в магістратуру «Права» і «Міжнародного права» «йшло за студентом» – рекомендації до зарахування отримали 2 тис. 48 вступників
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 13 серпня 2018 року о 13:02

  13 серпня 2018 року понад 2 тис. вступників у магістратуру «Права» та «Міжнародного права» отримали рекомендації до зарахування на бюджет, розподілені за широким конкурсом. Вперше місця в магістратуру правничих спеціальностей були надані не в конкретні виші, а «підуть» за кращими вступниками в обрані ними університети.

  Зокрема, рекомендації отримали 1 тис. 979 вступників у магістратуру «Права» та 69 – «Міжнародного права». Їх списки будуть оприлюднені приймальними комісіями вишів, а також відповідну інформацію вже можна переглянути на сайті, заповнивши в формі запиту потрібні дані.

  Рекомендовані до зарахування вступники мають виконати вимоги для зарахування та подати документи в університет до 18-ї години 18 серпня, а саме зарахування відбуватиметься до 18-ї години 20 серпня.

  Переведення на вакантні бюджетні місця проходитиме до 28 серпня.

  Нагадуємо, що цього року вступні випробування в магістратуру «Права» та «Міжнародного права» проходили за технологією зовнішнього незалежного оцінювання.

  Вступники складали:

  • єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови – англійської або німецької, або французької, або іспанської.
  • єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) з Права та Загальних навчальних правничих компетентностей.

  Загалом на ЗНО для майбутнього вступу в магістратуру «Права» та «Міжнародного права» зареєструвалися понад 18 тис. осіб. Під час основної сесії участь у тестуванні взяли 15,8 тис. осіб, з яких близько 80% успішно пройшли вступне випробування.

  Під час додаткової сесії тестування проходили 11 учасників, з яких 9 успішно пройшли вступне випробування.

  Результати тестування були розміщені в електронних кабінетах учасників на сайті УЦОЯО. З 12 до 26 липня ті, хто пройшов «ЗНО в магістратуру», мали подати заяви до обраних вишів.

  Нагадуємо, що раніше Лілія Гриневич відзначила, що цьогоріч на вступній кампанії електронна система працювала без збоїв, однак реєстрацію часом гальмували помилки вступників.