• In English
 • Володимир Гаврилов зустрівся з делегацією Бундестагу Німеччини, - Міноборони
  Міністерство оборони України, опубліковано 22 серпня 2023 року о 17:51

  Заступник Міністра оборони України Володимир Гаврилов у Києві провів зустріч з делегацією депутатів Бундестагу Федеративної Республіки Німеччина Андреасом Шварцем (СДПН) та Себастіаном Шефером (Партія Зелені / Союз 90).

  Обговорено актуальні питання оборонної співпраці, зокрема посилення Німеччиною підтримки України.

  Володимир Гаврилов подякував німецьким парламентарям і всьому народу Німеччини за політичну підтримку та практичну допомогу в питаннях постачання необхідного озброєння та іншої матеріально-технічної допомоги для ЗСУ у вирішальний для нашої країни час.

  Заступник Міністра оборони поінформував делегацію Бундестагу про перебіг бойових дій на лінії фронту. Зокрема, зосередив увагу на нагальних потребах Збройних Сил України для підвищення їх боєздатності та ефективного відбиття збройної агресії російської федерації.

  Іноземним гостям розповіли про динаміку впровадження інноваційних проектів та технологій у сфері оборони. Зокрема, важливість використання дронів, роботизованих систем, центрів ситуаційної обізнаності та штучного інтелекту, які направлені на посилення обороноздатності країни, збереження життів українських захисників та цивільних громадян, а також захисту інфраструктури.

  Володимир Гаврилов акцентував на необхідності пошуку спільних ефективних рішень для розвитку взаємовигідного співробітництва між двома державами.

  Німецькі депутати запевнили, що Німеччина і надалі підтримуватиме Україну у нашій боротьбі за свободу, незалежність та демократичні цінності. Вони зауважили, що Федеративна Республіка Німеччина, й Бундестаг зокрема, і надалі докладатимуть максимум зусиль для досягнення перемоги України над агресором.