• In English
  • Володимир Омелян взяв участь в українсько-австрійському бізнес-форумі
    Міністерство інфраструктури України, опубліковано 14 березня 2018 року о 18:12

    Президент України Петро Порошенко і Федеральний президент Республіки  Австрія Александр Ван дер Беллен взяли участь у відкритті  українсько-австрійського бізнес форуму, який відбувається в Києві 14-15  березня 2018 року в рамках офіційного візиту Президента Австрії до  України.

    В роботі форуму взяв участь Міністр інфраструктури  України Володимир Омелян. Український урядовець наголосив, що успішна  модернізація України можлива через розвиток інфраструктурного і  транспортного секторів економіки: «Дороги, інфраструктура – інструменти  до створення нової реальності, до побудови нової України. Настав час  дій, час використання можливостей і розбудови інфраструктури. І через  нову інфраструктуру – ми побудуємо нову європейську Україну».

    Очільник  Міністерства підкреслив інвестиційну привабливість об’єктів  інфраструктури в Україні та позитивно оцінив динаміку зростання галузей:  «На розвиток інфраструктури 2018 року буде спрямовано 86 млрд грн (2,7  млрд євро). Розроблено Національну транспортну стратегію України до 2030  року, яка передбачає інвестиції в інфраструктуру у розмірі до 50 млрд  дол. Зростання авіаційної галузі за 2017 рік – 30%. Збільшення  фінансування дорожньої сфери – у 5 разів за останні 3 роки (з 313 млн  євро у 2016 до 1,56 млрд євро у 2018). Схвалено закон про будівництво  концесійних доріг. Розроблено програму розвитку регіональних аеропортів.  Вчора було оголошено офіційний запуск проектів концесії у портах Ольвія  та Херсон. Українська інфраструктура відкрита для іноземних  інвесторів».