• In English
 • Володимир Левчук: Мінветеранів працює над створенням онлайн-платформи G2VEI – «єдиного вікна» для підтримки ветеранського бізнесу
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 12 травня 2021 року о 16:26

  Міністерство у справах ветеранів України працює над створенням онлайн платформи G2VEI для надання інформаційної державної сервісної підтримки ветеранському бізнесу та розбудови ветеранського бізнес-нетворкінгу.

  Про це повідомив заступник Міністра у справах ветеранів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Володимир Левчук під час виступу на Міжнародній конференції «Міжнародне співробітництво у вирішенні проблеми соціальної і професійної адаптації військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей в Україні», яка наразі проходить у Києві.

  «Дану платформу ми розглядаємо за принципом «єдиного вікна» - інформаційну систему, де ми зможемо, по-перше, розміщувати інформацію про ветеранській бізнес – послуги, чи товари, які пропонуються. По-друге, тут ветеран може поділитися своїми здобутками, своєю позитивною історією з іншими та спонукати своїх побратимів до реалізації власних справ. Це - місце, де можна здійснити об’єднання онлайн за прикладом соціальних мереж, яке буде спонукати ветеранів до обговорення проблемних питань, кооперації та обміну інформацією на цій платформі», - розповів Володимир Левчук.

  Заступник Міністра також додав, у G2VEI буде розміщено всю наявну інформацію для навчання ветеранів – курси, програми, семінари, інформацію щодо підтримки ветеранського бізнесу як на державному чи регіональному рівні, так й від міжнародних партнерів. Крім того – наявні вакансії у різних сферах для українських захисників та членів їх сімей.

  «Також онлайн-платформа G2VEI буде першим рекламним майданчиком для ветерана, який буде забезпечений державним захистом розміщеної інформації. На сьогодні вже є низка таких платформ, проте ми не розглядаємо їх як конкурентні. Ми маємо об’єднатися з ними для обміну інформацією заради збільшення кола та аудиторії, яка може доторкнутися до тематики ветеранського бізнесу. Таким чином, ми зможемо збільшити рекламний майданчик та спільно допомогти ветеранським проектам», - зазначив він.

  Крім того, за словами Володимира Левчука, основними пріоритетами у діяльності Мінветеранів наразі є підготовка пропозицій щодо законодавчого врегулювання питань працевлаштування ветеранів та підтримки ветеранського бізнесу. Розробка методики запровадження регіональних програм сприяння підприємницьким ініціативам ветеранів. Проведення широких інформаційних кампаній щодо підтримки ветеранів, а також - менторська підтримка ветеранського бізнесу та впровадження навчальних програм.

  Нагадаємо, у Києві 11-12 травня проходить Міжнародна конференція «Міжнародне співробітництво у вирішенні проблеми соціальної і професійної адаптації військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей в Україні». Захід організовано Мінветеранів та Міжнародним фондом соціальної адаптації за фінансової підтримки МЗС Норвегії.

  Конференцію присвячено обговоренню питань реінтеграції ветеранів, переходу з військового до цивільного життя, підвищенню рівня конкурентоспроможності українських захисників України на ринку праці, сприянню підприємницьким ініціативам ветеранів, психологічній підтримці українських захисників, членів їхніх родин та родин загиблих воїнів.