• In English
  • Володимир Лапа з трудовим колективом Черкащини обговорив основні завдання на найближчу перспективу

    У п’ятницю, 8 грудня, Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа у рамках робочої поїздки до Черкаської області провів зустріч з трудовим колективом Головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Черкащини. У ході зустрічі Володимир Лапа наголосив, що зараз період реформування і становлення Держпродспоживслужби завершився, і наразі суспільство очікує від Служби ефективної і плідної роботи.

    «Зі сторони держави та Уряду, зокрема, Держпродспоживслужба отримує значну підтримку, основна стратегія якої - збільшення фінансування роботи Служби і вихід на достойний результат», - підкреслив Володимир Лапа.

    Він зауважив, що у 2017 році значно зросла заробітна плата фахівців Держпродспоживслужби, що, безумовно, сприяє підвищенню професійної гідності та залученню молодих, перспективних працівників. Разом із цим, за словами Голови Держпродспоживслужби, у поточному році на протиепізоотичні заходи було передбачено 56113 млн грн, а на 2018 рік заплановано 687 млн грн, що в понад 10 разів перевищує минулорічне фінансування. «Держава реагує на виклики сьогодення, визначаючи  біологічну безпеку України одним із пріоритетних завдань. У свою чергу завдання Держпродспоживслужби - гарантувати цю безпеку в рамках своїх повноважень», - заявив Володимир Лапа.

    У рамках робочої поїздки Голова Держпродспоживслужби також відвідав Черкаську регіональну державну лабораторію ветеринарної медицини. Він зауважив, що питання належного розміщення працівників лабораторії та обласного управління Служби потребує невідкладного вирішення. Володимир Лапа проінформував, що відповідні пропозиції зібрані в областях і направлені МОЗ із метою передачі на потреби частини майнових комплексів колишньої санітарно-епідеміологічної служби.