• In English
  • Володимир Лапа взяв участь у засіданні Українсько-американської ради з торгівлі та інвестицій

    Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа взяв участь у проведенні 8-го засідання Українсько-американської ради з торгівлі та інвестицій, яке відбулося у Вашингтоні (Сполучені Штати Америки) під головуванням Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва та за участі Надзвичайного і Повноважного Посла України в США Валерія Чалого.

    Сторони серед іншого обговорили питання законодавчого регулювання ринку засобів захисту рослин у частині їх реєстрації, проведення фітосанітарних процедур при експорті зерна, податковий режим експорту ріпаку та сої, можливі заходи щодо збільшення прозорості функціонування ринку зерна, зокрема зменшення сірого сегменту цього ринку.

    Володимир Лапа поінформував колег про роботу Держпродспоживслужби та прогрес в імплементації європейського законодавства з урахуванням міжнародних зобов'язань України.

    У ході зустрічі учасники обговорили питання двосторонньої торгівлі, доступу до ринків, зокрема, вимоги для імпорту продуктів тваринного походження в Україні, а також прогрес у затвердженні двосторонніх форм сертифікатів.