• In English
 • Володимир Лапа обговорив із директором Національної ветеринарної школи Франції перспективи підвищення кваліфікації інспекторів та ветлікарів Держпродспоживслужби

  27 червня відбулася зустріч Голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи та директора Національної ветеринарної школи Французької Республіки Олів’є Фужера.

  Також у зустрічі взяли участь Радник з сільськогосподарських питань Посольства Французької Республіки в Україні Ніколя Перрен, помічник Радника з сільськогосподарських питань Посольства Французької Республіки в Україні Людмила Степура, Перший заступник Голови Держпродспоживслужби Андрій Жук, заступник директора Департаменту ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Артем Саєнко, керівник підрозділу організації професійного навчання Держпродспоживслужби Наталія Костіна та інші.

  Учасники обговорили питання двосторонньої співпраці, зокрема можливе започаткування Центру підготовки ветеринарних інспекторів на базі Національної ветеринарної школи Французької Республіки.

  Українська сторона презентувала структуру та основні напрями роботи Держпродспоживслужби, систему закладів, які входять до сфери її управління, окреслила основні повноваження та цілі, які стоять перед Службою.

  Присутні проаналізували особливості навчання фахівців ветеринарної медицини та підвищення кваліфікації інспекторів контролюючих органів, зокрема, можливості та перспективи використання механізмів дистанційного навчання та підходи до формування практичної частини закріплення отриманих знань.

  Візит директора Національної ветеринарної школи Французької Республіки Олів’є Фужера до України буде тривати два дні, впродовж яких передбачається також ряд зустрічей із представниками Мінагрополітики, Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (ДНДІЛДВСЕ) та ветеринарних факультетів ВНЗ.