• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем Конституції України
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 28 червня 2018 року о 09:00

     Дорогі співвітчизники!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем Конституції України!

  Сьогодні Україна переживає докорінні зміни, запроваджуючи структурні реформи і модернізуючи ряд секторів національної економіки. Успіх багатьох починань неможливий без гідної правової основи, закладеної в нашу державність і правопорядок, неможливий без конституційної культури та конституційного поля, завдяки чому ми впевнено рухаємося до європейської демократичної спільноти.

  Саме Конституція України є нашим дороговказом і головним арбітром. Переконаний, що завдяки демократичним здобуткам українського громадянського суспільства, особливо в період Революції Гідності, значення конституційної культури, зокрема імперативної дії Основного Закону України, в нашій країні лише зростає. Особиста відповідальність і небайдужість до того, яким шляхом рухатиметься наша держава і суспільство, яким буде завтрашній день для прийдешніх поколінь, – це міцна громадянська позиція, яка робить солідарними мільйони українців, яка робить нас європейцями за духом і кров’ю.

  Приємно бачити, як наші громадяни з гідністю відстоюють конституційні права та конституційний лад у державі: починаючи з оборони країни на східних рубежах, де українці чинять гідний опір світу імперського авторитаризму, військової агресії та системного знецінення людини, до ряду громадських рухів, що звертають увагу на недостатнє дотримання норм Конституції України в тих чи інших сферах суспільного життя. Це і є перезавантаження країни – відмова жити за старими, корумпованими, тіньовими порядками, прагнення діяти та запроваджувати докорінні зміни, завдяки яким громадяни матимуть можливості для реалізації, завдяки яким країна стане технологічно і економічно розвинутою.

  Українці з гідністю складають цей іспит на початку ХХІ сторіччя, в якому ефективними насамперед стають ті країни та суспільства, де цінуються свобода, чесна конкуренція, відкритість, оптимізм і повага до інших культур та народів.

  З Днем Конституції України!

  Прем’єр-міністр України                               Володимир ГРОЙСМАН

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем Конституції України