• In English
 • Володимир Кістіон: Завершуємо будівництво блоків А і Б другого пускового комплексу столичного ОХМАТДИТу
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 04 січня 2019 року о 09:03

  Уряд очікує на дозвіл Державної інспекції ядерного регулювання України, щоб вже у першому кварталі цього року відчинити двері відділення радіоізотопної діагностики другого пускового комплексу лікарні ОХМАТДИТ, де завдяки унікальній трьохмодальній системі ОФЕКТ-ПЕТ-КТ можна буде виявляти онкозахворювання на ранніх стадіях. Про це повідомляє Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.

  За його словами, наразі завершується будівництво блоків А і Б другого пускового комплексу столичного ОХМАТДИТу – це біля 23 тис. квадратних метрів.

  До кінця року планується добудувати блоки В і Г та облаштувати пансіонат для батьків, діти яких важко хворі.

  «У Державному бюджеті на 2019 рік Уряд виділив 600 млн грн. Щоденно команда будівельників наполегливо працює над тим, щоб ефективно і своєчасно реалізувати надзвичайно потрібний країні проект. Фахівці займаються монтажем необхідного – надсучасного – обладнання, яке вдалося розшукати та повернути з допомогою НАБУ», – каже Володимир Кістіон.

  І додає, що відкриття нових сучасних відділень дасть можливість у 4 рази збільшити кількість процедур трансплантації кісткового мозку та запровадити метод «ТКМ» від неродинного донора. Саме такі процедури сьогодні є вкрай необхідними для України, адже операції подібного типу можливі наразі лише за кордоном.

  У новому корпусі лікарні, який відкрито минулого року, у відділенні променевої терапії уже проліковано 49 маленьких пацієнтів, проведено більше тисячі досліджень у відділенні променевої діагностики та терапії, більше 3 трьох тисяч УЗ-досліджень. Центр служби крові прийняв більше тисячі донорів крові та донорів тромбоконцентрату.

  Володимир Кістіон: Завершуємо будівництво блоків А і Б другого пускового комплексу столичного ОХМАТДИТу