• In English
 • Володимир Кістіон: За два роки в Укрзалізниці відбулися відчутні зміни
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 10 січня 2019 року о 15:36

  Затверджений Урядом План корпоративного управління Укрзалізниці забезпечив системний підхід до «оздоровлення» одного з флагманів української економіки. Про це в ході засідання Уряду сказав Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.

  За його словами, за останні два роки команді Укрзалізниці вдалося добитися значних змін в роботі головного українського залізничника. З 2016 року компанія веде беззбиткову діяльність, збільшує капіталізацію, реалізує масштабні інфраструктурні проекти.

  «Уряду імпонує командна робота Наглядової ради Укрзалізниці зі своїм акціонером – Кабінетом Міністрів України.  За останній, доволі короткий час, реформа корпоративного управління відчутно просунулася вперед. На часі формування Правління компанії та затвердження Стратегії Укрзалізниці», - наголосив Володимир Кістіон.

  Віце-прем’єр-міністр висловив задоволення роботою Наглядової ради Укрзалізниці та схвально оцінив старання новопризначеного голови правління компанії Євгена Кравцова в реформуванні залізниці.

  «Кредит довіри, наданий два роки тому Урядом Євгену Кравцову, виправдався. Про це говорять економічні показники роботи Укрзалізниці. Очікуємо, що реформаторські рішення Наглядової ради та нового Правління компанії також посилять і соціальний захист працівників», - резюмував Володимир Кістіон.