• In English
 • Володимир Кістіон: Уряд відкриває шлях для приходу в Україну новітніх світових технологій газовидобутку
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 26 липня 2018 року о 14:44

  Уряд схвалив Дорожню карту з проведення міжнародних нафтогазових аукціонів, імплементація якої відкриває шлях для приходу в Україну новітніх світових технологій газовидобутку та забезпечує бізнесу, як українському, так і міжнародному, рівні й прозорі умови конкуренції. Про це повідомляє Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.

  За його словами, Дорожня карта прискорення проведення аукціону з продажу спецдозволів розроблена урядовцями у тісній співпраці з бізнес-громадськістю – Асоціацією газовидобувних компаній України.

  Підготовка до першого міжнародного аукціону розпочнеться вже у вересні, а сам аукціон має бути проведений у  січні-лютому 2019 року.

  «Прозорі аукціони покликані продемонструвати світовій спільноті  прозорість та справедливість процесу отримання доступу до надр в Україні. Вони також нададуть можливість залучити найбільш компетентних та досвідчених надрокористувачів і дозволять виграти конкурентну боротьбу за світові фінансові й технологічні інвестиції у видобуток», - переконаний Володимир Кістіон.