• In English
 • Володимир Кістіон: Українська енергетика стала прогнозованою для інвестора
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 26 лютого 2019 року о 14:05

  Нова енергетична політика України створила прогнозовані умови роботи як для українського, так і закордонного бізнесу. Про це в ході  X ювілейного Українського енергетичного форуму сказав Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.

  За його словами, запроваджені за останні п’ять років зміни в усіх сферах життя України стали фундаментом нової держави. «Завдяки низці важливих реформ й дерегуляційних рішень Уряду, які значно покращили бізнес-середовище, рівень привабливості України в світі суттєво зріс», – наголосив Володимир Кістіон.

  Віце-прем’єр-міністр нагадав, що Україна системно впроваджує три масштабні енергетичні реформи – реформу ринку газу, електричної енергії, вугільної галузі.

  «В основі нової енергетичної політики країни, яка визначена Енергетичною стратегією України до 2035 року, доволі амбітні цілі. Ми ставимо перед собою завдання знизити вдвічі енергоємність економіки, наростити видобуток власних енергоресурсів, щоб зробити країну енергетично незалежною, і розвивати «зелену» енергетику», – зазначив урядовець.

  Він додав, що розвиток відновлювальної енергетики, програми з енергоефективності та збільшення власного газовидобутку забезпечать Україні енергетичну безпеку.

  «Держава, яка сама забезпечує себе енергетичними ресурсами, а в перспективі заробляє на цьому,  експортуючи їх у інші країни, убезпечує себе від будь-якого зовнішнього тиску та формує міцний фундамент для стійкого економічного розвитку на довгострокову перспективу», – резюмував Віце-прем’єр-міністр.

  Володимир Кістіон: Українська енергетика стала прогнозованою для інвестора