• In English
 • Володимир Кістіон: Ситуація із боргами по зарплаті перед шахтарями неприйнятна для Уряду
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 15 лютого 2018 року о 13:22

  Ситуація із боргами по зарплаті перед шахтарями неприйнятна для Уряду. Міністерство енергетики та вугільної промисловості, Міністерство фінансів та Антимонопольний комітет України мають невідкладно врегулювати ситуацію. Про це заявляє Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.

  Вчора профільний Віце-прем’єр-міністр ініціював зустріч з вугільними профспілками – головою Профспілки працівників вугільної промисловості України Віктором Турмановим та головою Незалежної профспілки гірників України Михайлом Волинцем. Обговорювалися питання реформування вугільної галузі держави, підготовки до засідання Міжвідомчої робочої групи з питань врегулювання кризових ситуацій у вугільній промисловості, в тому числі торкнулися питання виплати заробітної плати шахтарям.

  «У Бюджеті-2018 передбачено 1,3 млрд гривень на забезпечення фонду оплати праці українських шахтарів, які працюють на державних вугільних шахтах. Тому ситуація із зарплатними боргами перед шахтарями неприйнятна для Уряду», – наголошує Володимир Кістіон.

  За його словами, сьогодні цю проблематику було винесено на Урядовий комітет з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності. До врегулювання питання долучили Антимонопольний комітет України, від якого Уряд до кінця цього дня очікує роз’яснення про те, що виплата заробітної плати шахтарям корелюється із новим законом про державну підтримку.