• In English
  • Володимир Кістіон: Рішення Стокгольмського арбітражу дає змогу завершити анбандлінг НАК «Нафтогаз України» і поставити крапку в цій реформі
    Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 01 березня 2018 року о 12:56

    Рішення Стокгольмського арбітражу дає змогу завершити анбандлінг НАК «Нафтогаз України» і поставити крапку в цій реформі. Цього вимагає Третій енергетичний пакет ЄС, яким керується український Уряд, реформуючи енергетичну галузь держави. Так вважає Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.

    «Щиро радію успіхам України в міжнародному арбітражі – відвойовано інтереси держави й встановлено справедливість, на яку так заслуговують українські громадяни. Це перемога, на яку в Уряді чекали з особливим нетерпінням. Дякую Нафтогазу за ініціативу й державницьку позицію в суді», - коментує Володимир Кістіон.

    Віце-прем’єр-міністр наголосив на тому, що в Уряді України дуже розраховують на те, що в процесі практичної реалізації урядової постанови про анбандлінг, теж домінуватиме прагматизм і здоровий командний дух. «Це потрібно не нам, це потрібно нашим дітям, щоб жити в економічно розвиненій й успішній європейській країні», - резюмував В.Кістіон.