• In English
 • Володимир Кістіон провів нараду щодо ситуації на ринку залізничних перевезень продукції агропромислового комплексу
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 23 жовтня 2018 року о 16:35

  Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон у Будинку Уряду провів нараду щодо ситуації на ринку залізничних перевезень продукції агропромислового комплексу. За одним столом зібралися народні депутати України, представники міністерств і відомств, головного залізничного перевізника країни та керівники асоціацій аграрного бізнесу, щоб обговорити проблематику на ринку вантажних перевезень Укрзалізницею та спільно знайти шляхи її вирішення.

  «Ситуації, які завдають непоправних втрат економіці України, є неприпустимими. Якщо виникає проблематика, вона має вирішуватися оперативно у тісному діалозі «влада-бізнес». Адже втрати аграріїв, які скаржаться на нестачу зерновозів, це втрати всієї української економіки», - наголосив в ході зустрічі Володимир Кістіон.

  Для оперативного врегулювання ситуації та унеможливлення появи подібних проблем в майбутньому Віце-прем’єр-міністр доручив створити при Мінагрополітики штаб, який у щоденному режимі моніторитиме ситуацію на ринку залізничних перевезень та доповідатиме про результати Уряду.

  Мінінфраструктури та Укрзалізниці доручено разом з представниками бізнесу опрацювати питання удосконалення правил перевезення вантажів залізничним транспортом з урахуванням необхідності довгострокового планування перевезень вантажів.

  Антимонопольний комітет у стислі строки має здійснити перевірку обґрунтованості підвищення ПАТ «Укрзалізниця» тарифів на вантажні залізничні перевезення та дотримання антимонопольного законодавства.

  «Укрзалізниця, зважаючи на активний період експорту зернових, невідкладно повинна удосконалити диспетчеризацію процесу перевезення, забезпечити прозорість та прогнозованість розподілу вагонів й локомотивів. Домінувати має господарський підхід та злагоджена робота», - резюмував Володимир Кістіон.

  Володимир Кістіон провів нараду щодо ситуації на ринку залізничних перевезень продукції агропромислового комплексу