• In English
  • Володимир Кістіон: Нова Методика розрахунку ставок портових зборів має бути затверджена до кінця квітня 2018 року
    Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 08 лютого 2018 року о 16:58

    Зниження портових зборів на 20% з 1 січня 2018 року дозволило збільшити вантажообіг в українських портах на 11%. Це хороший сигнал і стимул пришвидшити затвердження нової Методики розрахунку ставок портових зборів – документа, на який бізнес як український, так і закордонний, чекає давно. Про це сьогодні під час регулярної наради щодо вирішення актуальних питань в енергетичній, інфраструктурній, екологічній галузях сказав Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.

    Розроблення і затвердження Методики розрахунку ставок портових зборів та удосконалення порядку справляння, обліку і використання портових зборів відноситься до компетенції Міністерства інфраструктури України. Документ наприкінці грудня минулого року винесений на громадське обговорення.

    Віце-прем’єр-міністр наголосив Мінінфраструктури на важливості пришвидшити затвердження даної Методики, мова про яку ведеться вже більше року. «На новий сучасний документ бізнес чекає давно. Варто пришвидшити його узгодження з Антимонопольним комітетом і Державною регуляторною службою та затвердити Методику до кінця квітня 2018 року», – підкреслив Володимир Кістіон.