• In English
 • Володимир Гройсман: Всі наші перемоги – це спільне надбання
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 29 серпня 2019 року о 13:52

  Вся робота Уряду за три роки була направлена на те, аби в кожній українській громаді й родині люди відчули, що зміни відбуваються. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман з трибуни Верховної Ради.

  «Я роблю заяву про складання повноважень перед новообраною Верховною Радою, – сказав Володимир Гройсман. – Вся наша робота за три роки була направлена на те, аби в кожній українській громаді й родині люди відчули, що зміни відбуваються. Все, що ми зробили – зробили разом з кожним громадянином. Всі наші перемоги – це спільне надбання».

  Володимир Гройсман подякував кожному українцю, урядовцям, парламентарям і побажав, щоб новий склад Верховної Ради постійно відчував відповідальність за країну.

  «Зараз тут сконцентрована більшість, здатна робити нові й швидкі зміни. Ми всі хочемо бути громадянами успішної України. І я хочу побажати кожному депутату успіхів. Бажаю успіхів новому складу Кабінету Міністрів – аби вільно й відкрито дивитися людям в очі», – додав Володимир Гройсман.

  Володимир Гройсман: Всі наші перемоги – це спільне надбання