• In English
 • Володимир Гройсман у Верховній Раді: Нам вдавалося ухвалювати важливі для країни рішення
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 12 липня 2019 року о 13:47

  Уряду України і Парламенту України вдалося зробити немало важливих для держави кроків і ухвалювати рішення, які змінювали життя людей. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час виступу у Верховній Раді. Сьогодні нинішній склад Парламенту завершує пленарну роботу і останню пленарну сесію.

  Звертаючись до парламентарів, Глава Уряду сказав, що за цей час вдалося зробити немало, і є немало того, що не вдалося. Це, власне, обумовлює критику, яка лунає на адресу народних депутатів.

  «Але я хочу подякувати кожному, хто служив весь цей час державі, робив це щиро, хто відставляв політичні амбіції в сторону, а приймав правильні державницькі рішення. Це заслуговує на повагу», – сказав Володимир Гройсман.

  Він сказав, що на посаді Глави Уряду завжди відчував підтримку Парламенту. «Наші стосунки завжди були побудовані на взаємній повазі, я їх ціную. Хочу побажати нам, аби ми з кожним днем були впевнені, що Україна відбувається як сучасна європейська держава», – сказав Прем’єр-міністр.


  Володимир Гройсман у Верховній Раді: Нам вдавалося ухвалювати важливі для країни рішення Володимир Гройсман у Верховній Раді: Нам вдавалося ухвалювати важливі для країни рішення