• In English
 • Володимир Гройсман під час зустрічі з громадськістю: Ми чи не єдині, хто знає, як втримати ситуацію у державі
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 19 липня 2019 року о 13:50

  Команда українського Уряду сьогодні є чи не єдиною, здатною втримати ситуацію в економіці, секторі безпеки й оборони, у соціальній сфері, і є готовою закріпити та посилити успіх України. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з громадськістю у Києві. Глава Уряду наголосив, що в кожній своїй дії і в кожній заяві Уряд дуже виважено і відповідально ставиться до кожного слова і руху, адже поважає людей, для яких і впроваджуються фундаментальні зміни. Саме тому всі три роки результат роботи був для урядовців важливішим за тимчасові слова і необґрунтовані обіцянки.

  «Останні три роки були нелегкими. Але ми приходили не просто обіймати посади. Ми мали чіткий план і працювали, попри всі перепони. Робили речі, за які до нас ніхто не брався», – сказав Володимир Гройсман.

  Він нагадав, що економіка, перехід від падіння до стійкого зростання, завжди була для Уряду пріоритетом номер один. «Нам вдалося зробити низку правильних кроків, які стали потужним сигналом для підприємців. Ми визнали неправильним, коли діти стоять у чергах до дитячих садочків. Ми почали впроваджувати Нову українську школу, і цього року за новими стандартами навчатимуться вже 1 млн дітей, – сказав Володимир Гройсман. – Ми взялися за величезну проблему – медицину. Вона традиційно була у поганому стані. Але вже є програма «Доступні ліки» – чесна програма, якою користуються мільйони громадян. Ми почали змінювати систему оплати праці на первинці. Почали добудовувати Охматдит, аби допомогти українським дітям. Ми на 100% забезпечили ліками дитячі онкологічні лікарні».

  Так само започатковані сотні електронних послуг, розбудова доріг.

  «Ми почали впроваджувати децентралізацію. Кошти в державі належать не чиновникам, а кожному з громадян. Кожен день три роки я захищав цю реформу, адже вірив в її успіх. На 70% ми покрили Україну новими можливостями. А треба на 100%, – зазначив Прем’єр-міністр. – Ми почали думати про культуру і духовність. Маємо вже 125 фільмів, відзнятих українськими режисерами з українськими акторами. Ми стаємо країною, яка розвиває цілий пласт кіноіндустрії в Європі».

  Володимир Гройсман нагадав і про проект добудови Меморіалу пам’яті жертв Голодомору. «Це буде місце, про яке знатиме весь світ», – зазначив Глава Уряду.

  За його словами, Україна потребує захисту всього того, що розпочато. «Ми маємо побороти бідність – і це робота, якою треба займатися дуже професійно. Перед нами стоять серйозні безпекові виклики. Ми маємо поновити мир, але не ціною наших територій, – додав Володимир Гройсман. – 21 липня життя не завершується. Виклики нікуди не діваються. Але наша команда – чи не єдина, яка знає, як втримати ситуацію. І ми знаємо, як розвинути успіх держави».

  Володимир Гройсман під час зустрічі з громадськістю: Ми чи не єдині, хто знає, як втримати ситуацію у державі