• In English
 • Володимир Гройсман: Наш Уряд розпочав багато важливих змін і зробив це правильно
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 26 липня 2019 року о 14:31

  Діючий Уряд України розпочав багато важливих змін майже в усіх сферах життя держави – від освіти, медицини й енергонезалежності до децентралізації – і цей початок був правильний, адже попередні результати перетворень відчутні. Про це в ефірі «Радіо НВ» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

  Він наголосив, що ніколи нічого не робив «під вибори», натомість взявся за той комплекс проблем, які Україна отримала в 2014 році, задля розбудови майбутнього країни.

  «Що вдалося зробити? Ми розпочали важливі реформи. Я точно знаю, що розпочали їх правильно, - сказав Володимир Гройсман. – Коли говоримо про будівництво шкіл, лікарень, доріг – це те, що треба продовжувати. Ми віддали повноваження майже 1000 громадам. Ми розпочали цю реформу. Якщо ми говоримо про медицину – розуміємо незадоволення – але ми знаємо, що робити далі, аби досягти запланованого результату. І за цей результат, я впевнений, не буде соромно. Нова українська школа – це нові можливості для дітей. І це потрібно продовжувати. Електронне урядування: у нас донедавна було «нуль» електронних послуг, зараз – вже понад 120. Ми той Уряд, який почав масштабне будівництво доріг, системно вирішувати це питання. Якщо далі робити те, що ми робили, доріг буде більше і більше. Система створена».

  Глава Уряду зазначив, що перекреслити сьогодні досягнуті результати було б великою помилкою. «Саме тому ми запроваджуємо нову традицію – не грюкати дверима, а передати всі справи цивілізовано, із визначенням пріоритетів і проблем. Нові міністри прийдуть, проаналізують і визначаться, як їм діяти далі. Багато того, що зроблено, треба зберегти і примножити», - сказав Володимир Гройсман.

  На його погляд, сьогодні Україна у кращому стані, аніж кілька років тому. І при цьому цілком зрозуміло, як вести подальшу політику. «Треба сконцентруватися на зростанні економіки, сформувати бюджет, де збережена децентралізація, - сказав Володимир Гройсман. – Ми робили свою справу чесно. І нинішній час для мене і моєї команди – тільки початок. Все, що буде потрібно робити для держави, будемо робити з великим задоволенням».

  Володимир Гройсман: Наш Уряд розпочав багато важливих змін і зробив це правильно