• In English
 • Володимир Гройсман наголошує на необхідності суттєвого обмеження впливу силовиків на бізнес
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 26 липня 2019 року о 14:36

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наголошує на необхідності суттєвого обмеження впливу силовиків на бізнес – український та іноземний – і збереження традицій відкритого діалогу, який започатковано в останні роки. Про це Глава Уряду сказав в ефірі «Радіо НВ».

  «Я ніколи не використовував силовиків для діалогу з бізнесом. Навпаки, наша кампанія «маски-шоу-стоп» стала бліц-крігом в питанні обмеження «силових» історій. Я побудував цивілізовані відносини з діловими асоціаціями. З усіма говорили відкрито», - сказав Володимир Гройсман.

  На його думку, відносини з підприємцями мають бути цивілізованими, а функція таких служб, як податкова або митниця – здебільшого сервісною. «Сьогодні ані великий, ані малий бізнес – ніхто не може сказати, що Гройсман когось утискав, а комусь надавав перевагу. Зайти в мій кабінет «з чорного ходу» - неможливо», - наголосив Глава Уряду.

  Володимир Гройсман наголошує на необхідності суттєвого обмеження впливу силовиків на бізнес