• In English
 • Володимир Гройсман: Ми здатні на успіх, при правильному управлінні змінимо країну
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 22 серпня 2018 року о 11:05

  Україна – велика держава, здатна на успіх і зміни – не лозунгами, а реальними справами. Про це, відкриваючи засідання Уряду, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

  «Я вірю в те, що в найближче десятиріччя при правильному управлінні, при чесному служінні ми досягнемо успіху. І він буде відчутний – не лозунгами і прожектами, а реальними справами, які будуть змінювати країну. Ми здатні на успіх», - сказав Володимир Гройсман.

  Він наголосив, що основа цьому – відповідальна політика, яка веде до реальної незалежності: економічної, соціальної, енергетичної і фінансової.

  «З 2005 р. по 2013 р. нас завели в залежність перед зовнішніми та внутрішніми кредиторами. Саме цей борг нас стримує в тому, аби підвищувати соціальні стандарти, забезпечувати потреби громадян, зміцнювати обороноздатність і багато інших речей. І я завжди говорю – відповідальна політика, це не просто сказати. А ще й зробити. Боротися і перемагати!» - додав Глава Уряду.

  Саме тому, зазначив Прем’єр-міністр, на сьогоднішньому засіданні будуть заслухані і затверджені Державна стратегія управління державним боргом, яка дозволить «позбутися фінансових кайданів», а також нові ініціативи щодо соціальної підтримки громадян.

  Володимир Гройсман: Ми здатні на успіх, при правильному управлінні змінимо країну