• In English
 • Володимир Гройсман: Для мене стабільність в країні – найвища цінність, і за посади ніколи не тримався
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 20 травня 2019 року о 23:13

  Стабільність в країні – це найвища цінність, вибори – це мандат довіри людей, а триматися за посади – це шлях в нікуди. Про це в ефірі «Свободи слова» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
  «Для мене стабільність в країні – найвища цінність, і я ніколи не тримався за посади, - сказав Володимир Гройсман. – Зараз я бачу унікальне вікно можливостей… Яке у нас завдання і яке очікування українців? Зробити країну сильнішою! У нас була унікальна можливість об’єднати зусилля, визначити пріоритети і ухвалити важливі і довгоочікувані рішення. Це можливо? Я переконаний – можливо!».
  Глава Уряду наголосив, що на порядку денному – закріплення реформи децентралізації, ухвалення пакету законів по Угоді про асоціацію з ЄС, ухвалення близько 30 законів, які впливатимуть на економіку і можуть дати серйозний ривок.
  «Під це можливо було знайти голоси, - запевнив Володимир Гройсман, - Для чого потрібно приходити у владу? Заради ідей. Я був впевнений, що вікно можливостей у нас відкрилося. І можна було за тиждень ухвалити потрібні рішення… Але Президент вийшов і сказав, що треба розпустити ВР і нехай Уряд подає у відставку».
  Прем’єр-міністр наголосив, що за останні три роки країна напрацювала достатню подушку безпеки, яка дозволяє проводити зміни. Мова про зменшення державного боргу, про нарощування промислового потенціалу.
  «В травні ми погасили 2,7 млрд дол. Хтось це відчув? Ні! Ситуація контрольована. Щомісяця ми маємо виплачувати борги – це серйозні виклики. При цьому я не допустив жодного прострочення платежів по боргам. Жодного прострочення платежів по війську, - сказав Володимир Гройсман. - Мені не соромно дивитися людям в очі, і це для мене важливо».
  Разом з тим, він зазначив, що старими рішеннями нову якість побудувати неможливо. Саме тому потрібно думати над оновленням і системи ухвалення рішень, і системи формування Парламенту, як ключової ланки ухвалення рішень.
  «Ми живемо у реальності. І я все зроблю для того, аби хоча б частина Парламенту була професійною, якісною й динамічною», - сказав Володимир Гройсман.

  Володимир Гройсман: Для мене стабільність в країні – найвища цінність, і за посади ніколи не тримався