• In English
 • Володимир Бондаренко зустрівся з учасниками Форуму державотворення «Cофія Київська»
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 01 листопада 2019 року о 16:11

  Державний секретар Кабінету Міністрів Володимир Бондаренко зустрівся з учасникам Форуму  державотворення «Cофія  Київська».

  Він розповів про програму стажування в Секретаріаті Кабінету Міністрів України молодих людей, які є студентами вищих навчальних закладів або вже здобули вищу освіту, але не перебувають на державній службі. Організація такого стажування – це свого роду просвітницька діяльність, адже дозволяє визначитись, хочеш чи ні працювати на державній службі.

  Державний секретар нагадав, що у рамках співпраці за останні роки частина студентів Української академії лідерства, учасників програми «Державотворець», мала можливість стажуватися в Секретаріаті Кабінету Міністрів України.

  «Ми зробили багато для того, щоб вони більш детально ознайомилися з роботою Уряду, процесом прийняття урядових рішень, роботою в сфері урядових комунікацій. І ми готові продовжити таку практику», – підкреслив Володимир Бондаренко.

  Він підкреслив, що продовжується пошук та впровадження нових інструментів для забезпечення урядової діяльності. «Ми відкриті для цікавих ідей та проектів. А хто як не ви – молоді та активні громадяни – здатні запропонувати щось нове та цікаве? Саме ви маєте бути важливою частиною бренда UkraineNow, бо від вас залежить майбутнє України», – звернувся Володимир Бондаренко до учасників Форуму.

  До слова, хлопці та дівчата після зустрічі мали змогу відвідати Музей історії Урядів.

  Володимир Бондаренко зустрівся з учасниками Форуму державотворення «Cофія Київська» Володимир Бондаренко зустрівся з учасниками Форуму державотворення «Cофія Київська» Володимир Бондаренко зустрівся з учасниками Форуму державотворення «Cофія Київська» Володимир Бондаренко зустрівся з учасниками Форуму державотворення «Cофія Київська»