• In English
 • Володимир Бондаренко: Взаємодія Уряду і громадянського суспільства - один з головних пріоритетів роботи
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 06 червня 2019 року о 12:49

  Органи виконавчої влади відкриті до конструктивної співпраці та взаємодії з громадськими радами. Про це сказав Державний секретар Кабінету Міністрів Володимир Бондаренко на зустрічі держсекретарів міністерств з головами громадських рад при органах виконавчої влади, представниками підрозділів з питань взаємодії з громадськістю органів виконавчої влади. "Взаємодія Уряду і громадянського суспільства - один з ключових пріоритетів на сьогодні", - підкреслив Володимир Бондаренко.

  Він зазначив, що прикладом дієвої роботи може стати Рада голів громадських рад при органах виконавчої влади. Адже до її складу входять з одного боку голови громадських рад, а з іншого - державні секретарі міністерств, серед повноважень яких забезпечувати безперервність влади і втілення ініціатив громадянського суспільства крок за кроком. "В такій побудові роботи цієї інституції ми вбачаємо найбільш конструктивний діалог і безперервність взаємодії громадянського суспільства і урядовців", - підкреслив Володимир Бондаренко.

  Він також закликав голів громадських рад активніше долучатися до обговорень нормативно-правових актів, надавати пропозиції." В цьому ми очікуємо від вас більше активності",- підкреслив він. Держсекретар також сподівається, що сьогоднішня зустріч стане гарним початком якісної комунікації. "Хочу, щоб у нашій взаємодії були тільки перемоги і найменше зрад", - звернувся до голів громадських рад Володимир Бондаренко.

  Перша зустріч Державного секретаря Кабінету Міністрів, державних секретарів міністерств з головами громадських рад при органах виконавчої влади, представниками підрозділів з питань взаємодії з громадськістю органів виконавчої влади була організована Департаментом інформації та комунікацій з громадськістю СКМУ. Захід зібрав близько 200 учасників.

  Володимир Бондаренко: Взаємодія Уряду і громадянського суспільства - один з головних пріоритетів роботи Володимир Бондаренко: Взаємодія Уряду і громадянського суспільства - один з головних пріоритетів роботи Володимир Бондаренко: Взаємодія Уряду і громадянського суспільства - один з головних пріоритетів роботи Володимир Бондаренко: Взаємодія Уряду і громадянського суспільства - один з головних пріоритетів роботи Володимир Бондаренко: Взаємодія Уряду і громадянського суспільства - один з головних пріоритетів роботи Володимир Бондаренко: Взаємодія Уряду і громадянського суспільства - один з головних пріоритетів роботи Володимир Бондаренко: Взаємодія Уряду і громадянського суспільства - один з головних пріоритетів роботи Володимир Бондаренко: Взаємодія Уряду і громадянського суспільства - один з головних пріоритетів роботи Володимир Бондаренко: Взаємодія Уряду і громадянського суспільства - один з головних пріоритетів роботи