• In English
 • Володимир Бондар на Львівщині обговорив з керівництвом області питання розвитку лісової галузі
  Державне агентство лісових ресурсів України, опубліковано 20 березня 2018 року о 09:19

  19 березня на Львівщині із робочим візитом перебував заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар.

  У рамках візиту відбулась зустріч Володимира Бондаря з головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним, з яким він обговорив питання розвитку лісового господарства Львівської області, зокрема, будівництво лісорозсадницького комплексу із вирощування садивного матеріалу з закритою кореневою системою та створення національного природного парку «Бойківщина» у Карпатському регіоні.

  Окрім того, Володимир Бондар разом з Головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою відкрили нові потужності ТзОВ «Меблевий комбінат «Стрий». Компанія є одним із найбільших і найсучасніших українських виробників меблів із масиву деревини.

  Підприємство обладнане унікальним високопродуктивним італійським імпортним обладнанням, на якому працюють кваліфіковані спеціалісти.

  «Люди, які працюють в Україні і тримаються разом, заслуговують на повагу. Тут працюють кваліфіковані спеціалісти на якісному обладнанні і з гідною зарплатою. Мають можливість працювати і заробляти вдома, поряд із родиною, дітьми. Держава крок за кроком робить правильні речі. І ми не можемо опускати руки, бо разом з вами у нас все вдасться», - зазначив під час відкриття Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

  Меблеві вироби виготовляються з якісної місцевої лісосировини твердолистих порід, опоряджених екологічно чистими та якісними оздоблюваними матеріалами.

  «Такі підприємства і людей, які на них працюють, треба всіляко підтримувати. Це відкриття підприємства – приклад того, як має розвиватись деревообробна галузь. Наша продукція може конкурувати на світовому ринку. Ми зі свого боку всіляко сприятимемо розвитку та роботі підприємства. На Львівщині ми завжди вирішуємо базові питання розвитку галузі. Ми можемо пишатися подібними підприємствами, і запевняю, що ми працюватимемо і надалі над відкриттям таких підприємств, адже це добробут країни та її громадян», - наголосив під час відкриття заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар.

  Загальна сума інвестицій у нові виробничі потужності складає близько 1 млн євро. На підприємстві працевлаштовано 175 осіб. У 2018 році підприємство планує розпочати другу чергу реконструкції виробничих приміщень, що дасть можливість збільшити кількість робочих місць та обсяги випуску продукції.