• In English
 • Волинські аудитори у січні - липні 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 18 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 20 серпня 2019 року о 09:39

  За сім місяців поточного року волинські фахівці забезпечили відшкодування втрат на 17,9 млн грн, в тому числі за порушеннями, що виявлені у попередніх роках, – близько 14 млн грн.

  До правоохоронних органів передано 18 ревізійних матеріалів, за якими порушено 16 кримінальних проваджень та оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення 5 особам. З початку року з метою відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів аудиторами ініційовано перед органами прокуратури, об’єктом контролю та іншими державними органами 9 позовів, до суду пред’явлено позов на суму 0,3 млн грн.

  За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади та підприємств прийняли 35 управлінських рішень.

  З метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, для Держфінмоніторингу підготовлено та надіслано до Держаудитслужби інформацію про виявлені фінансові операції, які підлягають фінансовому моніторингу на суму 5,4 млн грн.

  За допущені фінансові порушення 30 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 8 – до дисциплінарної, 5 – до матеріальної та 3 посадових осіб звільнено з посад.