• In English
 • Внесено зміни до переліку затверджених проектів, що реалізуються за рахунок ДФРР у 2020 році
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 09 жовтня 2020 року о 19:54

  9 жовтня на засіданні Уряду схвалено розроблений Мінрегіоном проект розпорядження щодо внесення змін до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що фінансуються у 2020 році за рахунок коштів ДФРР.

  Зміни рекомендовані на засіданні Комісії для оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за кошти ДФРР, яка розглянула пропозиції від Вінницької, Донецької, Івано-Франківської, Закарпатської, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської та Чернігівської ОДА.

  «Таким чином загалом буде розподілено понад 4,87 млрд грн з ДФРР на реалізацію 468 проектів регіонального розвитку. Області мають реалізувати до кінця року заплановані проекти. Такий перерозподіл дозволяє оперативно скорегувати їх перелік, а отже більш ефективно використати кошти ДФРР. Також перерозподіл дозволить успішно реалізувати проекти програми Президента «Велике будівництво», — зазначив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

  Нерозподілений залишок передбаченого регіонам обсягу Фонду становитиме близько 29,4 млн грн.