Внаслідок повномасштабної військової агресії зі сторони російської федерації об’єктам критичної енергетичної інфраструктури України завдано значної шкоди

Міністерство енергетики України, опубліковано 08 березня 2022 року о 18:46

Через активні бойові дії виникають повторні й нові пошкодження електромереж і знеструмлення споживачів. Ворог прицільно нищить інфраструктуру, зафіксовано випадки викрадення техніки, захоплення працівників аварійно-відновлюваних бригад. 

Проте українським енергетикам, навіть попри ризик для власного здоров‘я і життя, вдалося за 7 днів березня відновити газопостачання для 17,23 тис. споживачів, електропостачання - для 309 тис. споживачів.