• In English
 • Владислав Криклій зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Швейцарії в Україні Клодом Вільдом
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 24 грудня 2020 року о 14:23

  Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів робочу зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Швейцарії в Україні Клодом Вільдом сьогодні, 24 грудня.

  Сторони обговорили стан і перспективи подальшого співробітництва обох країн у різних інфраструктурних галузях.

  Владислав Криклій подякував швейцарській стороні за постійну підтримку України та повідомив, що для спрощення процедури здійснення міжнародних автоперевезень та повної лібералізації дозвільної системи між країнами було укладено і ратифіковано відповідний Протокол про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Швейцарською Федеральною Радою про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і вантажів.

  Крім цього, сторони обговорили стан справ щодо узгодження нового тексту Угоди про повітряне сполучення, а також перспективи співробітництва у транспортній галузі за ключовими двосторонніми документами, які були підписані у липні цього року Президентами України та Швейцарії.

  Очільник Міністерства також поділився досягненнями України у впровадженні масштабних інвестиційних та інших інфраструктурних проєктів та запросив швейцарську сторону активно долучатися до цих змін.