• In English
 • Владислав Криклій зустрівся з головою правління АТ “Казпочта”
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 11 листопада 2020 року о 09:59

  Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів робочу зустріч із головою правління АТ “Казпочта” Канатом Алписбаєвим сьогодні, 11 листопада. Зустріч відбулася у рамках офіційного візиту Міністра інфраструктури до Республіки Казахстан.

  Сторони обговорили перспективи подальшого співробітництва між обома країнами у сфері поштових послуг та поштової логістики.

  Владислав Криклій підкреслив, що як Україна, так і Казахстан мають великий потенціал співробітництва у цій сфері, тому українська сторона вкрай зацікавлена у подальшому розвитку двосторонньої співпраці за цим напрямом.

  Очільник Міністерства розповів, що наразі Україна приділяє багато уваги розвитку логістичної мережі поштових відділень. Так, завдяки співробітництву з Європейським інвестиційним банком та Європейським банком реконструкції та розвитку українська сторона активно працює над програмою модернізації та цифровізації Укрпошти, а також реформуванням сільських відділень. У рамках цієї співпраці передбачається впровадження систем автоматичного відстеження пересування вантажів, обладнання сучасних автоматизованих сортувальних центрів і пов'язаної з ними мережі регіональних сортувальних складів.

  Також з метою забезпечення постійного надання сучасних послуг доставки, роздрібної торгівлі та інших послуг сільському населенню країни, Укрпошта планує придбати і оснастити близько 1900 мобільних поштових відділень та закупити сортувальне обладнання:

  - автоматична сортувальна лінія Crossbelt з пропускною спроможністю 12 тис. одиниць на годину;

  - сортувальна лінія Posisorter;

  - дві сортувальні лінії Oprisorter;

  - напівавтоматичні роликові та гравітаційні конвеєри;

  - IT-сервери та периферія.