• In English
 • Визначено 53 переможців конкурсу на керівні посади слідчих та оперативних відділів територіальних управлінь ДБР
  Державне бюро розслідувань, опубліковано 20 серпня 2018 року о 16:02

  Визначено 53 переможців конкурсу на посади начальників та їх заступників слідчих відділів, а також начальників відділу супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань та відділу оперативних розробок у семи територіальних управліннях Державного бюро розслідувань.

  Перелік переможців конкурсу доступний за посиланням. Усі пройдуть психофізіологічне дослідження із застосування поліграфу та спеціальну перевірку органами державної влади. З урахуванням цих даних буде ухвалено рішення щодо призначення на посади.

  Усього відбулися співбесіди з 485 кандидатами, які претендували на 56 посад.

  «Фактично на одне місце претендували 8 кандидатів. Конкурс складний і охоплює одночасно сім територіальних управлінь, які мають запрацювати разом із центральним апаратом Державного бюро розслідувань», – зазначив Директор Бюро Роман Труба.

  Вакантними залишилися три посади, на які буде оголошено повторний конкурс:

  – начальника третього слідчого відділу та начальника відділу супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань територіального управління, розташованого у місті Краматорськ;

  – начальника першого слідчого відділу територіального управління, розташованого в місті Хмельницький.

  Нагадаємо, раніше конкурсна комісія визначила 14 переможців на посади заступників Директорів територіальних управлінь ДБР.