• In English
 • Візит американських сенаторів – чіткий, консолідований меседж на підтримку України, – Андрій Таран
  Міністерство оборони України, опубліковано 02 червня 2021 року о 16:25

  Сьогодні, 2 червня, Міністр оборони Андрій Таран провів зустріч з делегацією Конгресу США: сенаторами Джин Шахін, Робертом Портманом та Крістофером Мерфі.

  У ході розмови Андрій Таран поінформував американську сторону про безпекову ситуацію навколо кордонів України, перспектив її подальшого розвитку, а також про стан посилення оперативних спроможностей Збройних Сил України.

  У цьому контексті очільник українського оборонного відомства висловив вдячність США за всебічну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, а також наголосив на важливості поглиблення двостороннього співробітництва за воєнно-політичним та військовим напрямами з метою забезпечення спільних інтересів у сфері глобальної та регіональної безпеки.

  Представники Конгресу США своєю чергу повідомили, що США уважно спостерігають за розвитком безпекової ситуації навколо нашої держави та підтримують Україну на шляху мирного врегулювання конфлікту на основі Мінських домовленостей.

  Окремо було наголошено, що візит представників американського сенату в Україну є чіткою демонстрацією двопартійної підтримки нашої держави, яка залишається непохитною.