• In English
 • Вітчизняні потужності у сфері відновлюваної енергетики – запорука інвестиційного процвітання українських міст

  На цьому наголосили Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, міський голова міста Енергодар  Павло Музика та директор заводу з виробництва сонячних панелей у м. Енергодар Андрій Федорченко під час прес-конференції для ЗМІ після огляду процесу виготовлення фотоелектричних елементів на заводі компанії «Енхол».

  «Курс до енергонезалежності – одне із стратегічних завдань держави. Тому ми удосконалюємо законодавчу базу таким чином, щоб стимулювати впровадження об’єктів «чистої» енергетики та активізувати інвесторів на українському ринку. У результаті плідної нормативно-правової роботи впродовж останніх 3 років маємо понад 1 млрд залучених «зелених» інвестицій та численні нові потужності», - повідомив журналістам Сергій Савчук.

  Попит на «чисту» електроенергію зростає. Тому важливо відкривати вітчизняні потужності з виробництва матеріалів та обладнання для сонячних, вітрових електростанцій, твердопаливних котелень, біоТЕЦ та інших об’єктів.

  Такі вітчизняні заводи працюватимуть на користь української економіки, адже  завдяки новим потужностям створюються додаткові робочі місця, активізується бізнес у суміжних галузях, збільшуються надходження до місцевих бюджетів.

  Також у рамках прес-конференції представник Укргазбанку Олексій Сироватко розповів про готовність банків фінансувати «зелені» проекти та вже  чималі досягнення у цьому напрямі.

  Нагадаємо, що у березні 2018 р. у м. Енергодар (Запорізька область) відкрито завод із виробництва фотоелектричних модулів для сонячних електростанцій. Завод збирає та постачає сонячні панелі як бізнесу, так і приватним домогосподарствам.