• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівника природно-заповідної справи
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 07 липня 2019 року о 09:10

  Шановні друзі!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем працівника природно-заповідної справи!

  У сучасному світі діяльність у сфері охорони навколишнього природного середовища є надзвичайно актуальною. Екологічні проблеми, глобальна зміна клімату змушують провідні держави світу вживати надзвичайних заходів щодо захисту навколишнього природного середовища. Природно-заповідна справа є важливою частиною комплексу таких заходів.

  Україна підтримує світові тенденції щодо захисту довкілля, оскільки дбайливе ставлення до природи сьогодні є ознакою цивілізованого та прогресивного суспільства, що дбає про власне майбутнє. Наша держава надзвичайно багата на природні ресурси, пам’ятки природи, що заслуговують на захист від експлуатації людьми. В Україні створено десятки природних заповідників і національних парків, сотні заказників. Переконаний, що збереження біорізноманіття є одним з найважливіших завдань як держави, так і всього українського народу. Ми мусимо залишити прийдешнім поколінням якісне та чисте природне середовище для існування.

  У природно-заповідній справі держава покладається на державних працівників, активістів екологічних організацій, науковців та окремих ентузіастів екологічного руху. Висловлюю глибоку подяку всім, хто робить свій внесок у цю шляхетну і таку необхідну для усього людства діяльність. Бажаю Вам міцного здоров’я, довголіття, успішних природозахисних проектів і нових перемог!


  З повагою

  Прем’єр-міністр України                               Володимир ГРОЙСМАН