• In English
 • Степан Полторак військовим морякам: Дякую вам за вашу мужність, героїзм, самовідданість та мотивацію
  Міністерство оборони України, опубліковано 07 липня 2019 року о 12:02

  В Одесі, в рамках заходів з нагоди Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України, Міністр оборони України Степан Полторак привітав військовослужбовців національного військового флоту з професійним святом.

  «На жаль, в ході виконання бойових завдань, військовослужбовці ЗС України віддають найцінніше, найдорожче, що  в них є. Вони, ризикуючи не тільки своїм здоров’ям, а й життям, захищають кожного українця і кожен сантиметр нашої землі. Я дякую вам за вашу мужність, героїзм, самовідданість і мотивацію. Вітаю ваших рідних і близьких та дякую їм, що вони роблять усе можливе, аби ви добре почували себе вдома, коли повертаєтесь зі служби», - зазначив Міністр оборони.

  З нагоди відзначення Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України Степан Полторак нагородив кращих військовослужбовців національного військового флоту відомчими відзнаками та цінними подарунками.

  Також в ході урочистостей глава оборонного відомства подякував військовополоненим українським морякам за їх мужність і героїзм, проявлені під час виконання бойових завдань.

  «Хотів би подякувати нашим українським морякам, які незаконно були захоплені Російською Федерацією і наразі знаходяться в полоні. Вони проявили мужність і героїзм, показали себе як люди, які люблять  Україну! Сьогодні вони знаходяться за ґратами в Росії, але ми їх чекаємо додому», – наголосив Міністр оборони.