• In English
 • Віталій Кличко передав меру Лісабона символічні ключі від «Євробачення»
  Київська МДА, опубліковано 29 січня 2018 року о 14:46

  Міський голова Києва Віталій Кличко передав символічні ключі від «Євробачення» меру Лісабона Фернандо Медіні. Цієї весни саме португальська столиця прийматиме пісенний конкурс.

  «Коли у 2016 році Джамала перемогла на «Євробаченні», я буквально стрибав від радості. І ми всі були їй вдячні. Адже світ знову почув про Україну, оцінив її талант, музику і душу! Ми раділи нагоді вчергове представити світу наше гарне місто. Адже Київ вже вдруге приймав «Євробачення», – зазначив Віталій Кличко.  

  Він підкреслив, що і організатори, і всі учасники та гості лишилися задоволеними і високо оцінили проведення «Євробачення» в Києві.

  «Тож з високо піднятою головою ми сьогодні передаємо ключі від конкурсу Лісабону. Завдяки Сальвадору Собралу і його душевній джазовій баладі минулого року Португалія вперше перемогла в конкурсі «Євробачення». Ми передаємо Лісабону естафету! І саме з цієї хвилини розпочинається відлік часу до старту пісенного конкурсу, який цього року відбудеться в столиці Португалії», – сказав Віталій Кличко.

  Київський міський голова підкреслив, що музику люблять всі, і вона єднає світ, робить його добрішим, дарує людям настрій. І саме завдяки «Євробаченню» люди в усьому світі мають можливість – через музику – дізнатися про культуру, характер, вподобання людей у багатьох країнах.

  «Ми вітаємо Лісабон і чекаємо на чудове музичне свято цієї весни! І, скажу чесно, дуже сподіваюся, що через рік Лісабон поверне ключі від «Євробачення» знову Києву!» – пожартував Віталій Кличко.

  Також у Лісабоні, який є містом-побратимом Києва, відбулася зустріч Віталія Кличка з мером португальської столиці Фернандо Медіною. Міський голова Києва, зокрема, побажав колезі успіхів у проведенні «Євробачення-2018».

  «Адже конкурс «Євробачення» – це не тільки чудове свято, а  й величезна відповідальність та великі організаційні зусилля», – сказав Віталій Кличко.