• In English
 • Виплати одноразової матеріальної допомоги мають початися вже сьогодні, — Прем’єр-міністр
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 23 грудня 2020 року о 15:05

  Напередодні Пенсійним фондом України було профінансовано 2,2 млрд грн для виплати 8 тис. грн одноразової матеріальної допомоги 280 тисячам осіб. Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Уряду 23 грудня.

  Денис Шмигаль нагадав, що Кабінет Міністрів подовжив термін подання заявок до 31 грудня, а кількість поданих заявок вже перевищила позначку в 300 тисяч.

  «Важливо, що виплати мають початися вже сьогодні, що є безпрецедентним рівнем оперативності організації такої допомоги», — підкреслив Глава Уряду.

  Прем’єр-міністр також закликав українців, як підприємців, так і звичайних працівників, чия господарська діяльність буде тимчасово зупинена внаслідок посиленого карантину в січні, активно реєструватися, щоб отримати 8 тис. грн фінансової допомоги від держави.

  Водночас, за словами Дениса Шмигаля, Уряд розширює соціальну гарантію для отримувачів житлових субсидій, аби ті, хто отримує допомогу по частковому безробіттю могли безперешкодно отримувати і ці виплати, і субсидію.

  «Проект стосується майже 400 тис. осіб, що отримують допомогу по частковому безробіттю, серед яких майже 180 тисяч фізичних осіб-підприємців», — зауважив Прем’єр-міністр.

  Кабінет Міністрів під час засідання схвалив відповідне рішення.

  Виплати одноразової матеріальної допомоги мають початися вже сьогодні, — Прем’єр-міністр