• In English
 • Вінницькі аудитори впродовж січня ‒ липня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 62,1 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 10 серпня 2020 року о 14:26

  За результатами ревізій та перевірок, проведених фахівцями Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області, впродовж січня – липня 2020 року забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 62,1 млн грн.

  Правоохоронним органам передано матеріали 17 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 8 досудових розслідувань та вручено 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  За допущені фінансові порушення та порушення законодавства про закупівлі до адміністративної відповідальності притягнуто 51 посадову особу, до дисциплінарної та матеріальної – 22, зокрема 1 особу звільнено із займаної посади.

  До об’єктів контролю, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 12 фінансових санкцій у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій із бюджетними коштами та прийняття вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням суми субвенції.

  За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 136 управлінських рішень.