• In English
 • Вінниччина продовжує «Велике будівництво» – Мінрегіон
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 06 травня 2020 року о 11:39

  5 травня Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов перебував з робочою поїздкою у Вінницькій області.

  Міністр ознайомився з будівництвом об’єктів, які реалізуються у рамках програми «Велике будівництво» та за рахунок Державного фонду регіонального розвитку і місцевих бюджетів, а також перевірив стан виконання завдань Уряду, в тому числі щодо протидії поширенню респіраторної хвороби COVID-19.

  Разом з керівництвом області, головою Вінницької облдержадміністрації Владиславом Скальським та міським головою Вінниці Сергієм Моргуновим Міністр ознайомився зі зведенням і реставрацією закладів соціальної, медичної та дорожньої інфраструктури міста Вінниці.

  За даними облдержадміністрації, у рамках програми «Велике будівництво» у Вінницькій області у 2020 році планується реалізувати 15 проектів будівництва, реконструкції та капітального ремонту шкіл, садочків та стадіонів. На їх реалізацію планується залучити з ДФРР – 113,5 млн грн, з місцевого бюджету – 66,1 млн грн.

  «З огляду на коронавірусну інфекцію, коли переглядався розмір ДФРР, ми залишили всю програму «5/5/5» (5 садочків – 5 шкіл – 5 спортивних об’єктів). Зараз ми фокусуємося на тому, щоб виконати бачення Президента, а саме, закінчити ті проекти, які не були реалізовані в попередні роки, адже це надзвичайно важлива програма», – доповів Владислав Скальський.

  В обласному центрі Олексій Чернишов оглянув будівництво ЗОШ І-ІІІ ступенів в житловому кварталі № 8 району «Поділля», реконструкцію вулиці Замостянської та добудову головного корпусу клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

  Також він проінспектував капітальний ремонт автомобільної дороги М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка» на ділянках 395+000 – 399+397 та 390+685 (Велика об’їзна) та ремонт мосту на ділянці 390+685 цієї траси.

  «Ми розуміємо, що бізнес-сектор Вінниччини вимагає перезапуску економіки регіону. За даними моніторингу, у січні-березні 2020 року в області започаткували діяльність понад 2500 новостворених суб’єктів господарювання і всі вони вже хочуть працювати у звичайному режимі», - зазначив Олексій Чернишов.

  Міністр нагадав, що вже у травні розпочнеться зняття перших обмежень і перехід до концепції адаптивного карантину, прийнятої напередодні на засіданні Уряду та подякував керівництву області за невпинну реалізацію програми «Велике будівництво» та заходи, пов’язані з протидією поширенню респіраторної хвороби COVID-19.