• In English
 • Викладач, курсант та розвинена навчально-матеріальна база – головні пріоритети у підготовці майбутніх офіцерів Повітряних Сил, – Степан Полторак
  Міністерство оборони України, опубліковано 06 травня 2019 року о 13:11

  Викладач, курсант та розвинена навчально-матеріальна база – головні пріоритети у підготовці майбутніх офіцерів  Повітряних Сил. На цьому наголосив Міністр оборони України, перебуваючи 6 травня з робочою поїздкою у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, де представив особовому складу нового начальника військового вишу генерал-майора Олександра Турінського.

  Звертаючись до особового складу, Степан Полторак окреслив пріоритетні завдання при підготовці майбутніх офіцерів у військовому навчальному закладі.

  «Перший пріоритет – це викладач. Він має бути не тільки знавцем теоретичних положень, це має бути досвідчений офіцер з практичною підготовкою, який особисто виконував ті завдання, яким він навчає. Той, хто має досвід, знання, займається самовдосконаленням, і дуже важливо – він має бути взірцем для курсанта», – зазначив Міністр оборони.

  Другим пріоритетом він визначив професійний відбір, високу підготовленість та мотивованість особового складу.

  «Вступ до вашого університету має бути одним із пріоритетів для кожної молодої людини, яка прийняла рішення пов’язати своє життя з армією, адже ви є елітою ЗС України. Для цього потрібно працювати з курсантами та офіцерами, створювати для них відповідні умови, давати можливість вдосконалювати особисті якості, працювати над тим, щоб стати підготовленим, професійним офіцером», - відзначив Степан Полторак.

  Третім пріоритетним напрямком було визначено створення та розвиток сучасної навчально-матеріальної бази.

  За словами Міністра оборони, наразі фінансовий ресурс, передбачений для військового вишу, дає можливість вдосконалювати як тренажерну базу, так і практичну підготовку особового складу.

  Також, як він зазначив, важливими елементами є створення сучасних наукових та методичних шкіл, які мають бути мобільними і швидко реагувати на існуючі виклики і загрози.