• In English
 • Відзавтра українці зможуть перереєструвати авто в застосунку "Дія"
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 19 грудня 2023 року о 17:59

  Завдяки співпраці Міністерства внутрішніх справ та Міністерства цифрової трансформації послуга про перереєстрацію авто з’явиться у «Дії» вже 20 грудня 2023 року. Про запуск нової функції під час Diia Summit повідомив Президент України Володимир Зеленський.

  «Революційна послуга – те, що вже зараз звільняє від бюрократії багатьох наших громадян, мільйони людей. Сьогодні опівночі запрацює онлайн-послуга купівлі-продажу машин у Дії» - зазначив Володимир Зеленський. 

  Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко під час виступу розповів детальніше про користування сервісом.  «Сучасна команда МВС – це турбота про зручну трансформацію держави. Більше немає потреби їздити у сервісні центри МВС для перевірки документів та авто, заповнювати папери, сплачувати квитанції в конкретних банках, завчасно записуватися в електронну чергу. Швидкість та відсутність будь-яких бюрократичних процесів – наш пріоритет», – наголосив Ігор Клименко.

  За словами Міністра внутрішніх справ, скористатися перереєстрацією зможуть лише ті, хто продає чи купує автомобіль вперше за рік. 

  «Все, що вам треба – розпочати процес купівлі-продажу у застосунку, дотримуватися підказок «Дії» та засвідчити проект договору Дія.Підписом. Далі – все зробимо за вас. Залишиться тільки домовитись про передачу та отримання коштів» - пояснив Ігор Клименко.

  Свідоцтво про реєстрацію автомобіля та державні номерні знаки громадянин отримає вже за кілька днів за допомогою поштової доставки.

  «МВС з ДП «ІНФОТЕХ» із задоволенням та турботою упакує номери, техпаспорт і відправлять за зручною адресою. Мінус – очікування та поїздки, плюс – час на власне життя. І ми плануємо ці зміни тільки збільшувати і масштабувати», – зазначив Глава МВС Ігор Клименко.

  Своєю чергою Віце-прем'єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров повідомив, що під час бета-тестування відповідної послуги вже вдалося перереєструвати 61 транспортний засіб.