• In English
 • Відтепер зареєструвати офіційний запит до Мінветеранів можливо через чат-бот
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 18 вересня 2020 року о 14:33

  Віднедавна за допомогою чат-боту є можливість створити та зареєструвати офіційний запит до Міністерства в онлайн-режимі.

  Ця функція вже дозволила 124-м громадянам отримати необхідну інформацію в один клік на своєму смартфоні.

  Два місяці тому командою Мінветеранів був запущений новий сервіс оперативної  інформації  чат-бот. За час існування ним вже скористалося 850 користувачів.

  Зайшовши у Facebook - messenger та telegram - @minveteraniv_bot Мінветеранів можна 24/7  отримати інформацію про процедуру надання статусів УБД, пільги, програми соціальної, професійної, медичної та психологічної реабілітації та інше питання.

  Для цього необхідно обрати розділ, в якому розміщена запитувана інформація, та на яку бот автоматично відповість.

  Розділи містять відповіді на найбільш «популярні» запитання, зокрема: як отримати статус УБД, житло чи санаторно-курортне лікування, які пільги мають члени сімей загиблих чи який пакет документів необхідно зібрати для протезування, як відбувається психологічна реабілітація та інші.

  Крім того, у випадку, якщо не знайшли інформацію в автоматичному режимі, за допомогою чат-боту користувачі  можуть створити та зареєструвати офіційний запит до Міністерства в онлайн-режимі.

  Для цього необхідно лише  достовірно  ввести дані, які запитує бот і сформулювати текст запиту, на який обов’язково прийде відповідь після того, як наш працівник опрацює даний запит.

  Увага: обробляються тільки правильно оформленні запити!

  Чат-бот є інформаційною системою, в якій обмін повідомленнями здійснюється за принципом «людина» - «комп'ютер», проте яка діє відповідно до ЗУ «Про звернення громадян».

  Як правильно створити запит в чаті?

  https://www.youtube.com/watch?v=6TXiBA_OtEI

  Як користуватися чат-ботом Мінветеранів ? 

  https://www.youtube.com/watch?v=wAP7hwz5pQw